Najpiękniejsze Centrum Turystyczne w Polsce

Misją Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego jest wspieranie rozwoju i promocja turystyki w tym regonie.

Jesteśmy dumni, że projektując biuro tej organizacji stworzyliśmy miejsce, gdzie inicjowane są wszelkie działania na rzecz turystyki, świadomości ekologicznej, wyrównania szans edukacyjnych i rozwojowych dzieci i młodzieży, jak również rozwoju kultury i ochrony dóbr dziedzictwa kulturowego.

Na ścianach – w myśl ekologicznego projektowania – zastosowaliśmy odpady z cięcia bloków piaskowca, tzw. obladry. Ich surowa powierzchnia tworzy mozaikę faktur i odcieni, która odpowiednio podświetlona, przywołuje tajemniczy charakter jaskini.

"Rozmach przedsięwzięcia a także zestawienie najnowszych technologii multimedialnych z materiałem sklanym pochodzącym z Gór Świętokrzyskich, oddaje nie tylko charakter turystyczny regionu, ale powoduje, iż w oczach licznych obserwatorów i eksperów jest to najpiękniejsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce." - opinia naszego Klienta daje powód do dumy.  

Następny projekt

realizacja w Japonii

PODOBA CI SIĘ
TEN PROJEKT?

Przygotujemy ofertę
specjalnie dla
Ciebie.

Skontaktuj się z
nami