BLOG+

TVN24 w A+D

2011-11-10

Darek Gocławski

Pracownia A+D, po raz kolejny, wystąpiła w TVN. Poprzednie programy realizowane były przez CNBC TVN Biznes. Tym razem gościliśmy TVN24. Wzięliśmy udział w programie "Czarno na białym", w czasie największej oglądalności, w przeddzień wydłużonego weekendu. Program dotyczył zakupów.

Obok wypowiedzi ekspertów na temat psychologii konsumentów, zachowań konsumenckich, strategii marketingowych itp., znalazły się materiały zebrane u nas: materiały dotyczące naszej pracy, czyli aranżacji sklepów. Udzielając wywiadu przekazaliśmy mnóstwo informacji o sposobach aranżacji skutecznych sklepów - metodach (media lubią tu wkładać słowo "triki") kreowania wnętrz, aby zachęcić klientów do wejścia, zakupów i późniejszych powrotów. Przekazaliśmy kilka podpowiedzi, jak wykreować wizerunek marki poprzez wystrój wnętrz, branding, visual merchandising. Jak zaprojektować ścieżkę klienta w placówce itp.

Obok wywiadu znalazły się przykłady naszych projektów: zarówno sprawdzony koncept dla marki Caterina, jak i zupełnie nowy pomysł na sieć sklepów obuwniczych (w trakcie dopracowywania).

Fajnie być ekspertem w swojej dziedzinie...

Dziękujemy TVN24 za możliwość uczulenia konsumentów na nie zawsze uczciwe chwyty "magazynów" z towarami i za okazję do promowania dobrych praktyk sprzedażowych.