BLOG+

100 projektów w 100 dni

2021-02-25

Darek Gocławski

W ciągu zaledwie stu dni zrobiliśmy 103 inwentaryzacje, analizy potencjału dla każdej lokalizacji i projekty Miejsc Obsługi Klienta dla Polskiej Spółki Gazownictwa, na terenie całego kraju.

Cały proces przebiegł bez problemów, bez nadgodzin a dzięki starannemu zaplanowaniu, doskonałemu przygotowaniu zespołu pracowni oraz precyzyjnie zaprojektowanym narzędziom (aplikacji, szablonom i procedurom), udało nam się oddać całość na tydzień przed deklarowanym terminem.

Projekty powstały w oparciu o manual (księgę standardu). Każda lokalizacja była indywidualnie mierzona, analizowana a proponowane aranżacje były za każdym razem omawiane z lokalnymi użytkownikami aby jak najlepiej wykorzystać dostępne powierzchnie.

Podczas prac korzystaliśmy ze specjalnie stworzonej aplikacji, w której zapisywane był wszelkie ustalenia, rysunki i zdjęcia w podziale na poszczególne lokalizacje / regiony i etapy. Dostęp do konkretnych danych był precyzyjnie określony aby zachować maksymalną poufność i dużą przejrzystość procesu.

Podobne aplikacje tworzymy od 2009 roku i wykorzystaliśmy je np. do obsługi kilkudziesięciu projektów PZU i SONY, kilkuset projektów PLUS, kilku tysięcy projektów T-Mobile, za każdym razem usprawniając zarówno logikę działania aplikacji, jak estetykę i bezpieczeństwo.

Jeżeli poszukujesz studia projektowego, architektów do projektowania sieci sklepów, punktów obsługi, kiosków, stacji, kawiarni czy piekarni, to jesteśmy do dyspozycji.