ciekawe biuro niezwykłej firmy: projekt dla Huawei

Lubimy poprawiać biura. Wprowadzać nowe funkcje, atrkacje, udogodnienia. Potrafimy upiększyć i uprzyjemnić miejsca pracy. Rewitalizacja biur jest bardzo skutecznym narzędziem: marketingowym ale przed wszystkim personalnym (HR).

Zostaliśmy zaproszeni do opracowania projektu rewitalizacji części biura / siedziby głównej Huawei w Polsce oraz do zaprojektowania nowych powierzchni w budynku Tulipan House, ul. Domaniewska 50 - najlepszy budynek roku.

Połączyliśmy elementy z identyfikacji firmowej z cechami kultury chińskiej. Udało nam się wygospodarować znaczną ilość pomieszczeń i funkcjonalności aby biuro i praca biurowa były łatwiejsze, milsze, qygodniejsze. Powierzchnie biurowe potrzebują stref ciszy, skupienia. Praca przy projektach to spotkania, burze mózgów ale przede wszystkim to rozmowy, śledzenie postępów. Nasz projekt biura zakłada dużą ilość interakcji, wiele miejsc do pracy w koncentracji.

Dużą uwagęprzyłożyliśmy do odpoczynku, do relaksu. Wiemy, że 15 minut przerwy podnośi o kilkadziesiąt procent wydajność pracy: uważność i zaangażowanie.

Zaprojektowaliśmy salęspotkań zarządu, showroom, salę spotkań gości VIP, kilkanaście pomieszczeń. Przeanalizowaliśmy całe biuro znajdując wiele udogodnień w organizacji pracy, w komunikacji, w lokowaniu miejsc "strategicznych" typu aneksy kuchenne, print roomy, korytarze itd.

Projektowanie biur, rearanżacja powierzchni biurowych i modernizacja starszych open space to złożony temat ale za to efekty są widoczne od razu a owoce rewitalizacji biur są warte wszelkich nakładów.

PODOBA CI SIĘ
TEN PROJEKT?

Przygotujemy ofertę
specjalnie dla
Ciebie.

Skontaktuj się z
nami