ORGANICO pierwszy sklep w Polsce 100% LED, 100% EKO

Organiczny, ekologiczny, bio, slim, fit, GMO, zrównoważony rozwój...
Te słowa często pojawiają się w mediach, jako narzędzie marketingowe, przez co tracą na wiarygodności.

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w tworzeniu wyjątkowego miejsca / projektu będącego esencją słów "organiczny", "ekologiczny".

Dzięki ogromnej pasji Inwestora powstał sklep oferujący dobrą żywnością i ekologiczne kosmetyki. Produkty są często samodzielnie wyszukiwane, zdobywane i sprowadzane z całego świata, przez co omijany jest łańcuch pośredników.

Aranżacja powstawała "organicznie": samo ustawienie mebli zajęło nam aż ok. czterech miesięcy. Wiele tygodni przechadzaliśmy się między wyimaginowanymi półkami (regały były wyznaczone taśmami na podłodze), sprawdzając komfort przejść i pojemność regałów.


Każdy detal: wykończenie, producent, jakość, podświetlenie itd. był starannie dobierany. Odcienie ścian, podłogi, sufitów dobieraliśmy prawie 3 miesiące. Również analizując propozycje w kontekście tego konkretnego miejsca.


Nad znakiem / logo pracowała zewnętrzna firma również kilka miesięcy. Wszystko w swoim tempie - starannie analizowane i "dojrzewające" do efektu, jakim jest sklep ORGANICO na warszawskim Mokotowie.

Poza wyżej wymienionymi cechami, wyjątkowe w sklepie jest oświetlenie.
ORGANICO jest prawdopodobnie pierwszym w Polsce sklepem spożywczym w 100% oświetlonym LED. Zarówno światło główne (górne reflektory), jak i światło akcentujące to starannie dobrane pod kątem mocy i barwy (tzw. temperatury światła) oprawy. Nawet zaplecze, łazienka i toaleta są oświetlone LED-ami.

Warto odwiedzić ten sklep by spotkać się z tradycyjną - czyli organiczną - wynikającą z pasji i z naturalnego rozwoju - formą handlu, gdzie produkty trafiają najkrótszą drogą od wytwórców - na półkę, gdzie właściciel(e) osobiście uczestniczą w życiu sklepu, gdzie technologie (systemy informatyczne, sterowanie światłem, systemy kasowe) stoją na najwyższym poziomie, i gdzie cały czas budują się więzi międzyludzkie. Warszawa Mokotów, ul. Żaryna 7.

Więcej o sklepie:
http://www.organico.pl

PODOBA CI SIĘ
TEN PROJEKT?

Przygotujemy ofertę
specjalnie dla
Ciebie.

Skontaktuj się z
nami