Zespół pracowni A+D

darek_goclawski.jpg
 

DARIUSZ GOCŁAWSKI

Tworzę miejsca komercyjne: miejsca, które sprzedają markę, towar lub usługę wykorzystując miejsce, klimat, emocje, skojarzenia i funkcjonalność.

Specjalizuję się w koordynacji serii projektów.

Wprowadzam nowe marki do Polski i pomagam rozwijać sieci sklepów, biur obsługi, przychodni, gastronomii.

Projekty sieciowe (projekty powtarzalne) opracowuję szybko, bezbłędnie i w cenach hurtowych.

Na każdym kroku zwracam uwagę na staranność pracy, skuteczną komunikację, akuratne rozwiązania.

Od 1998 roku projektuję wnętrza komercyjne. Przez 5 lat pracowałam w Sony i w Levi Strauss, gdzie zdobyłem bezcenną wiedzę nt VM, konsumentów, brandingu, marki, produktu itp. Od 2004 roku prowadzę pracownię A+D.

Zdobyłem wiele nagród, wyróżnień. Mam na koncie dziesiątki publikacji, wykładów i wywiadów. Jako ekspert jestem doradcą dla największych sieci handlowych w Polsce, m.in. PZU, PGNiG, Orlen, T-mobile itd.

Umiem tworzyć "opakowywać" markę i usługę lub produkt w sklep. Przekładać smaki na restaurację lub podkreślać towar aranżacją. Potrafię trafnie przełożyć tzw. "DNA firmy" w aranżacje biurowe.

Pierwszy poważny projekt  sklepu wykonałem w 1998 roku. Rok później zaprojektowałem i wykonałem rearanżację restauracji Opus One w budynku Filharmonii Narodowej w Warszawie. Od tego czasu moja fascynacja handlem, budowaniem wizerunku marki, sprzedażą, kreowaniem popytu / podaży itd. pogłębia się. Dużo podróżuję po świecie i analizuję: dlaczego ludzie kupują? Gdzie? Co? I w jaki sposób? Oglądam targi, ulice i obiekty handlowe w UK, Chinach, USA, we Włoszech, Francji i w dziesiątkach innych miejsc. Równolegle zestawiam obraz z najbardziej ekskluzywnymi butikami Mediolanu, Paryża czy NYC. Czytam analizy fachowców, zbieram zdjęcia, uczę się przy każdej okazji. Spokojnie mogę powiedzieć, że jestem fachowcem w tworzeniu miejsc sprzedaży.

Oferuję przemyślane i skuteczne projekty. Jako inżynier architekt dbam o zachowanie inżynierskiej precyzji w projektowaniu, komunikacji, planowaniu i we współpracy z kolegami i koleżankami z pracowni oraz z naszymi branżystami i podwykonawcami.

Specjalizuję się w projektowaniu sklepów, usług, gastronomii i biur. Zarówno pojedynczych, jak i sieci kilkuset punktów.

Wnętrza zaprojektowane przez pracownię A+D odnoszą liczne sukcesy i należą do najpopularniejszych miejsc w danym mieście / regionie.

Zobacz także moje wpisy na blogu

OPIS ZESPOŁU

Oferujemy najwyższy poziom sprawności projektowej, doświadczenia oraz ogromny potencjał kreatywny, inżynierski i kreślarski: potrafimy zinwentaryzować, zaprojektować i skoordynować otwarcia kilkuset punktów równolegle. Mamy na koncie unikalne projekty o wyjątkowym nasyceniu detalem, pomysłami, użytecznymi rozwiązaniami. Równocześnia potrafimy projektować setki sklepów czy biur obsługi w oparciu o ustalone standardy marki.


Nasz zespół to grupa różnorodnych osobowości. 
Jesteśmy architektami, artystami, inżynierami, humanistami i przede wszystkim projektantami. 

Starannie dobieramy rozwiązania do potrzeb projektu / lokalizacji / konsumenta / użytkownika. Łaczymy artystyczną kreatywność z precyzją. Rozwijamy się i służymy doświadczeniem z wielu obszarów.


więcej o nas: http://www.facebook.com/RetailStoreDesign